In
Westervoort – op woensdag 15 maart zijn de verkiezingen, en dan mogen we allemaal weer stemmen. Zaterdag waren de politieke partijen sterk aanwezig bij het winkelende publiek om te proberen de zwevende kiezer over te halen om te kiezen voor hun partij.
Om een idee te krijgen welke partijen populair zijn in Westervoort hebben we een poll gemaakt:
[democracy id=”1″]
Blijf lokaal op de hoogte
Voor meer lokaal nieuws, evenementen en persberichten kun je Westervoortplaza volgen via Facebook of Instagram. Heb je zelf een lokaal (pers)bericht of evenement? Insturen kan via info@westervoortplaza.nl.
Westervoortplaza richt zich volledig op lokaal nieuws en ziet het bereik van de website gestaag groeien. Dat biedt mooie kansen voor ondernemers en organisaties die hun zichtbaarheid willen vergroten. Interesse in lokaal adverteren tegen een aantrekkelijk tarief? Neem dan contact op via westervoortplaza@gmail.com.
De nieuwsredactie van Westervoortplaza is bereikbaar via info@westervoortplaza.nl.