
Voetbalclinic tijdens Westervoort in Beweging
29 augustus 2016Westervoort – In het weekeinde van Westervoort in beweging, op zondag 4 september, organiseert S.c. Westervoort in samenwerking met de Meulensteen Meiden Academie een voetbalclinic speciaal voor meisjes van 8 t/m 16 jaar.
Alle meiden die voetballen bij S.c. Westervoort zijn deze ochtend van harte welkom. Maar ook alle meisjes die ergens anders voetballen of kennis willen maken met meidenvoetbal zijn van harte uitgenodigd om er deze ochtend bij te zijn.
Er staan leuke partijvormen en voetbaloefeningen op het programma helemaal volgens de visie van Rene Meulensteen. De opleidingsmodellen van Rene Meulensteen zijn de basis bij de grootste voetbalclub ter wereld; “Manchester United”. Bekende voetballers als Christiano Ronaldo, Ruud van Nistelrooy en Wayne Rooney zijn enthousiast over deze trainingsvormen die 4 september op de sportvelden van S.c. Westervoort op het programma staan.
De voetbalclinic begint om 10.00 en duurt tot 12.00u. De organisatie zorgt voor wat drinken en wat lekkers dus je hoeft alleen maar je voetbal- of sportschoenen mee te nemen en je vriendinnen.