Westervoort – Op 14, 15, 16 en 17 februari vinden in de feestburcht van De Dolbotters “Zalencentrum Wieleman” de 4 dolle dagen plaats.
Partyaward winnaar 2014, DJ Dow, zorgt tijden het “Spätshoppen” op de maandagavond voor een energieke avond in het teken van après-ski. Kaarten voor deze avond zijn alléén in de voorverkoop voor actieprijs van 5 euro verkrijgbaar.
De Dolle Dinsdag is de traditionele afsluiter van de 4 dolle dagen in Doldorp.
De band VIBE zorgt voor de muzikale omlijsting in de laatste uren van het carnaval 2015.
Kaarten voor de 4 Dolle Dagen zijn verkrijgbaar bij: Zalencentrum Wieleman, Cigo en de Music Shop in Westervoort. Ook is een passe-partout verkrijgbaar die toegang geeft tot alle 4 de avonden. De prijs hiervoor bedraagt 29 euro.
Het volledige feestprogramma van De Dolbotters kunt u vinden op www.dedolbotters.nl . Volg De Dolbotters nu ook via Twitter: @dolbotters. Of like C.V. De Dolbotters op Facebook.
******Blijf lokaal op de hoogte
Voor meer lokaal nieuws, evenementen en persberichten kun je Westervoortplaza volgen via Facebook of Instagram. Heb je zelf een lokaal (pers)bericht of evenement? Insturen kan via info@westervoortplaza.nl.
Westervoortplaza richt zich volledig op lokaal nieuws en ziet het bereik van de website gestaag groeien. Dat biedt mooie kansen voor ondernemers en organisaties die hun zichtbaarheid willen vergroten. Interesse in lokaal adverteren tegen een aantrekkelijk tarief? Neem dan contact op via westervoortplaza@gmail.com.
De nieuwsredactie van Westervoortplaza is bereikbaar via info@westervoortplaza.nl.
