
Repair Café Westervoort-Duiven heeft nieuwe locatie
14 februari 2017Westervoort Op 4 december 2016 is een groep vrijwilligers bestaande uit reparateurs, coupeuses en een ICT-er gestart met een Repair Café in Westervoort op De Janswei 4 om o.a. de derving van Elektronica tegen te gaan.
Het begon met 1x in de maand open te zijn, omdat dit op deze locatie niet meer mogelijk was werd er ook nog naar een locatie gezocht waar ze wekelijks open konden en ook nog opslagruimte hadden. Dat is inmiddels gevonden op de Noordelijke Parallelweg 1 achter het station in het Serviceteam de Liemers gebouw. Daar zijn ze sinds 1 februari 2017 elke woensdagmiddag geopend van 13:00 tot 16:00 uur, voor het repareren van goederen (elektronica, mechanische spullen, ICT en kleding) die nog wel een ronde mee kunnen en die afgeschreven zijn door bedrijven omdat het te duur was om te laten maken. Mede door arbeidskosten en vervangingen die duurder zijn dan de artikelen soms zelf zijn goedkoper om iets nieuws te kopen.
De kosten die ze vragen zijn een vrijwillige eigen bijdrage voor het vervangen van gereedschap e.d. en ook omdat er ook een kopje koffie en thee wordt aangeboden. De mensen die komen om iets te laten maken, kunnen mee helpen aan de reparatie of wachten onder het genot van een kopje koffie of thee.