Quick Anger wandeling

Quick Anger wandeling

7 april 2025 Uit Door Admin

Op woensdag 16 april krijgt u de unieke kans om de bevrijding van Arnhem opnieuw te beleven vanuit het perspectief van Westervoort. Tijdens de ‘Quick Anger’-wandeling, georganiseerd vanuit Huize Vredenburg, wordt u meegenomen langs historische plekken die een belangrijke rol speelden in de bevrijding tijdens de Tweede Wereldoorlog.

De middag begint om 13.00 uur bij Huize Vredenburg met een warme ontvangst: een kop koffie en een vertoning van de indrukwekkende documentaire Quick Anger, die het verhaal vertelt van de geallieerde opmars richting Arnhem in april 1945.

Om 13.30 uur start de wandeling, onder leiding van leden van de Historische Kring Westervoort, die onderweg bijzondere toelichting geven op de gebeurtenissen van toen. De route voert langs het herdenkingsmonument en eindigt bij Fort Westervoort, waar deelnemers een exclusieve rondleiding krijgen door dit normaal niet-toegankelijke militaire bouwwerk.

Na afloop, rond 15.30 uur, keert de groep terug naar Huize Vredenburg waar een kopje zelfgemaakte soep klaarstaat om de dag warm af te sluiten.

Deelname is gratis, maar aanmelden is noodzakelijk en kan via beweegteam@1stroom.nl.