Puurskin geeft verwenmomenten aan vrouwen met kanker

Puurskin geeft verwenmomenten aan vrouwen met kanker

28 januari 2017 Uit Door Admin

Westervoort – Vijf gratis verwenmomenten geeft schoonheidsspecialiste Rowena van Munster van PuurSkin weg aan vrouwen die aan kanker lijden. Het is een landelijke actie die ‘Geef een glimlach cadeau’ heet.

Het initiatief komt van de stichting Look Good Feel Better die vrouwen met kanker helpt bij hun uiterlijke verzorging middels tips en adviezen. Deze verwenmomenten laten een zieke eventjes niet denken aan ziek zijn. Het is ontspannen en genieten van de liefdevolle aanraking van een schoonheidsspecialist zoals Rowena.

Mensen uit de gemeente Westervoort kunnen bij PuurSkin van Rowena van Munster terecht maar in het hele land doen schoonheidsspecialistes mee aan deze actie. Woon je in een ander gebied of ken je iemand met kanker die zo’n behandeling zou willen? Kijk op de website van Geef een glimlach cadeau, vul de postcode in en je ziet welke specialiste er in de buurt zit die, net als Rowena, de speciale cursus volgde voor een heerlijk verwenmoment.

In de maand februari kunnen minimaal vijf vrouwen met kanker terecht bij Puurskin voor een gratis verwenmoment. Aanmelden voor deze actie kan eenvoudig via de actiewebsite www.geefeenglimlachcadeau.nl. De actie start op wereldkankerdag, 4 februari dus zorg dat je voor die tijd een mailtje stuurt!