Wil jij vitaler zijn, rust & stabiliteit in jezelf ervaren en dat je minder snel beïnvloed wordt door omstandigheden en mensen om je heen?
Gun jezelf extra aandacht en doe dan mee met de cursus die vanaf maart begint. De opzet van de cursus is luchtig, positief en vooral praktisch.
De combinatie van Ki-training en Chi Neng Qigong versterkt daarnaast het uithoudingsvermogen, de flexibiliteit en concentratie.
Als gediplomeerd beweegcoach, Ki trainer en Chi Neng Qigong-instructeur heeft Christiane Bahr van Sonrisas een koffer vol ervaring. Het mooie van deze training is dat alles wat je leert en ervaart direct toepasbaar is.
Je voelt je in het dagelijks leven gelijk een stuk sterker!
Geef je op voor een cursus (5 lessen) die start op een van de volgende data:
di 21 maart 9.45 uur
woe 22 maart 9.45 uur
woe 22 maart 19.30 uur
in het Clubhuis korfbalvereniging Wesstar Westervoort
voor meer info mail naar sonrisas@xs4all.nl of bel naar 06 25197465
Blijf lokaal op de hoogte
Voor meer lokaal nieuws, evenementen en persberichten kun je Westervoortplaza volgen via Facebook of Instagram. Heb je zelf een lokaal (pers)bericht of evenement? Insturen kan via info@westervoortplaza.nl.
Westervoortplaza richt zich volledig op lokaal nieuws en ziet het bereik van de website gestaag groeien. Dat biedt mooie kansen voor ondernemers en organisaties die hun zichtbaarheid willen vergroten. Interesse in lokaal adverteren tegen een aantrekkelijk tarief? Neem dan contact op via westervoortplaza@gmail.com.
De nieuwsredactie van Westervoortplaza is bereikbaar via info@westervoortplaza.nl.