Kerken in Westervoort beklad met anti-christelijke leuzen

Kerken in Westervoort beklad met anti-christelijke leuzen

20 januari 2019 Uit Door Admin

Westervoort – Vandalen hebben afgelopen weekend beide kerken in Westervoort beklad met leuzen tegen het geloof en satanische tekens . Het vandalisme werd zondagochtend ontdekt.

De leuzen zijn geplaatst op de Protestantse werenfriedkerk en de Katholieke Werenfriduskerk aan de Dorpstraat. De leuzen zijn niet goed leesbaar, in ieder geval is het woord ‘lucifer’ gebruikt, een verwijzing naar de duivel. Op de deur van de Werenfriduskerk was “fuck god”, omringt door satanische tekens gespoten, ook zijn enkele ruitjes vernield.

Ook zijn verkeersborden en reclameborden op industrieterrein Het Ambacht beklad.

De politie heeft de zaak in onderzoek en roept getuigen van deze vernielingen op om zich te melden. Ook zou het kunnen zijn dat u camerabeelden heeft dan komt de politie ook graag met u in contact via 0900-8844. De politie vermoed dat dit gebeurd is in de nacht van zaterdag op zondag.