De politie laat weten dat er in de maand februari al zeker 10 fietsen zijn gestolen in onze regio.
Is er u iets opgevallen of is uw eigen fiets ontvreemd en heeft u dit nog niet gemeld? Neem dan contact op met de politie 0900-8844.
In veel gevallen hebben de fietsendieven binnen vijf seconden het slot van uw fiets open. Zorg daarom altijd dat uw fiets met twee sloten op slot staat en dat het tweede slot hoog bevestigd is, dus niet op de grond ligt. En zorg dat de fiets ergens aan vastzit, zoals een paal, hek of een ‘fietsennietje’.
Ook is het raadzaam om -indien mogelijk- de fiets te stallen in de buurt van camera’s, zoals bij winkelcentra. Zo is er groter kans op beeldmateriaal van de fietsdiefstal. Maak het ze niet te makkelijk!
******Blijf lokaal op de hoogte
Voor meer lokaal nieuws, evenementen en persberichten kun je Westervoortplaza volgen via Facebook of Instagram. Heb je zelf een lokaal (pers)bericht of evenement? Insturen kan via info@westervoortplaza.nl.
Westervoortplaza richt zich volledig op lokaal nieuws en ziet het bereik van de website gestaag groeien. Dat biedt mooie kansen voor ondernemers en organisaties die hun zichtbaarheid willen vergroten. Interesse in lokaal adverteren tegen een aantrekkelijk tarief? Neem dan contact op via westervoortplaza@gmail.com.
De nieuwsredactie van Westervoortplaza is bereikbaar via info@westervoortplaza.nl.