Woensdag is de grote opening gevierd op de nieuwe locatie van Baby Peuter Café Westervoort. Een initiatief van ouders, voor (groot)ouders en verzorgers van kinderen van 0-4 jaar.
Het Baby Peuter café is gevestigd op een mooie kindvriendelijke locatie op de Clossei 2, achter het ondernemerscentrum, op het kinderdagverblijf van Humankind – Kinderdagverblijf Hummelclub.
Elke woensdag van 9.30 uur tot 11.30 uur is er een vrije inloop waar je samen met je (klein)kind(eren) heen kunt gaan en daar andere ouders of grootouders kan ontmoeten, ervaringen kan delen of gewoon gezellig bij kan kletsen terwijl de kinderen lekker kunnen spelen.
Ook kun je via hun Facebook pagina makkelijk op de hoogte blijven van de activiteiten. De entree is altijd gratis. De openingsdag vandaag werd druk bezocht en werd mede mogelijk gemaakt door Draaijer verhuur Westervoort.




Blijf lokaal op de hoogte
Voor meer lokaal nieuws, evenementen en persberichten kun je Westervoortplaza volgen via Facebook of Instagram. Heb je zelf een lokaal (pers)bericht of evenement? Insturen kan via info@westervoortplaza.nl.
Westervoortplaza richt zich volledig op lokaal nieuws en ziet het bereik van de website gestaag groeien. Dat biedt mooie kansen voor ondernemers en organisaties die hun zichtbaarheid willen vergroten. Interesse in lokaal adverteren tegen een aantrekkelijk tarief? Neem dan contact op via westervoortplaza@gmail.com.
De nieuwsredactie van Westervoortplaza is bereikbaar via info@westervoortplaza.nl.