Vorige week werd de auto van Eef van Baarsen, fractievoorzitter van de SP bekrast. De burgemeester heeft hier aangifte van gedaan wegens bedreiging.
Burgemeester Arend van Hout plaatste dit vandaag op social media: “Een laffe actie en volstrekt onacceptabel! Je blijft van andermans spullen af en je blijft ook uit het privédomein van bestuurders! Raadsleden, college B&W, we staan altijd open voor dialoog en zijn graag bereid dingen toe te lichten. Als burgemeester heb ik aangifte gedaan wegens bedreiging, belediging en intimidatie van een van mijn raadsleden. Handen af van onze bestuurders!”
De politie is nog steeds op zoek naar getuigen die iets van dit voorval. Heeft u in de nacht van woensdag 7 november op donderdag 8 november iets gezien? laat dit dan weten aan de politie via 0900-8844
******Blijf lokaal op de hoogte
Voor meer lokaal nieuws, evenementen en persberichten kun je Westervoortplaza volgen via Facebook of Instagram. Heb je zelf een lokaal (pers)bericht of evenement? Insturen kan via info@westervoortplaza.nl.
Westervoortplaza richt zich volledig op lokaal nieuws en ziet het bereik van de website gestaag groeien. Dat biedt mooie kansen voor ondernemers en organisaties die hun zichtbaarheid willen vergroten. Interesse in lokaal adverteren tegen een aantrekkelijk tarief? Neem dan contact op via westervoortplaza@gmail.com.
De nieuwsredactie van Westervoortplaza is bereikbaar via info@westervoortplaza.nl.