
Burendag rondom ’t Valentiertje in Westervoort
25 september 2022Zaterdag 24 september heeft de buurt rondom ’t Valentiertje deelgenomen aan de Nationale Burendag. ’t Valentiertje is de speellocatie aan de Kreytierstraat.
Deze dag stond in het teken van ontmoeten, bewegen, en doen. Buurtgenoten hebben samen werkzaamheden verricht voor de herinrichting van de speellocatie in de Kreytierstraat
Voor de kinderen was er beweegmateriaal. Met dank aan het Beweegteam Westervoort. Ondanks de regen is er veel werk verricht en hebben de kinderen zich sportief vermaakt.
Voor iedereen was er wat te eten en drinken. Verzorgd door buurtbewoners, met dank aan Peeze voor het schenken van de koffie en thee. Naast de inzet van de buurt is de organisatie blij verrast met giften uit de buurt en de geschonken betonnen zitelementen.
Het was een geslaagde dag. Een nieuwe dag voor de vervolgwerkzaamheden is al gepland. Wil je meehelpen of mail ontvangen over de ontwikkelingen van ’t Valentiertje stuur dan een mail naar e.arends71@chello.nl


