Opbrengst Dress Red Day bij Hart for her

Opbrengst Dress Red Day bij Hart for her

9 oktober 2016 Uit Door Admin

Westervoort – Op 29 september was het Dress Red Day, de Hartstichting riep die dag iedereen op iets roods te dragen om aandacht te vragen voor hart-en vaatziekten bij vrouwen.

Hart- en vaatziekten zijn doodsoorzaak nummer 1 bij vrouwen. Signalen dat er iets mis is met het hart zijn bij vrouwen vaak minder duidelijk dan bij mannen. Ze worden daardoor sneller over het hoofd gezien of niet op tijd herkend. Hierdoor overlijden nog te veel vrouwen onverwacht, dat moet veranderen.

Bij Hart for her Westervoort is een actie gehouden om de bewustwording van hart- en vaatziekten bij vrouwen te verhogen en de hartstichting te ondersteunen. Veel dames kwamen in het rood sporten en hebben een armbandje gekocht van José van den Houten van Jozina. In totaal is met deze actie € 195 verzameld. De opbrengst van de armbandjes wordt geschonken aan de hartstichting.